Savaş Polat: “Her süre bizim için çok önemli ve değerli”

Savaş Polat: “Her süre bizim için çok önemli ve değerli”
  • 27.01.2016

Genç oyuncularımızdan Savaş Polat, Antalyaspor maçının ardından yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı:

“Bu forma altında alabileceğimiz her süre bizim için çok önemli ve değerli. Hocamıza bize fırsat verdiği için teşekkür ediyorum. Maçta da zaman zaman üstün taraf olan bizdik. Yenebilirdik ama olmadı berabere sonuçlandı. Daha çok çalışıp devam etmeliyiz” diye konuştu.

Yasir Subaşı: “Şansımızı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz”

Fenerbahçemizin genç oyuncularından Yasir Subaşı, A Takımda oynama şansını en iyi şekilde değerlendirmeye çalıştığını söyledi.

Karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşa konuşan Yasir, “Öncelikle kazanmak için çıktık. Gençler ön plandaydı. Şansımızı en iyi şekilde değerlendirdik. Başkanımıza, hocamıza teşekkür ediyorum. Fenerbahçe sahaya her zaman kazanmaya çıkar. Bugün de kazanmaya çalıştık ama olmadı. Mutluyuz, iyi mücadele ettik” dedi.

A Takımda oynama şanslarını en iyi şekilde kullanmaya çalıştığını ifade eden Yasir, “Fenerbahçe’de, altyapıyla A Takım arasındaki geçiş çok iyi. Altyapıdaki oyunculara değer veriliyor. Diyalog halindeyiz. Hocamız bizi izliyor, bize değer veriyor, şans veriyor. Biz de şansımızı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ